IEK ΑΛΦΑ
Design-Metal
IEK ΑΛΦΑ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΒΕΚΡΑΚΟΣ 2
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΤΕΧΝΟΠΑΝ2
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Στην ενότητα ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ-ΕΝΤΥΠΑ έχουν αναρτηθεί οι δηλώσεις συμμετοχής στα Πρωταθλήματα Υποδομών περιόδου 2022-2023. Υπενθυμίζεται ότι καταληκτική ημερομηνία για τις δηλώσεις είναι η Παρασκευή 30/9.
palmosmedical

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Η κλήρωση της Γ Φάσης του Κυπέλλου, 28/9/2022 17:33
     Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Πειραιά η κλήρωση της Γ’ Φάσης του Κυπέλλου.  Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής:   ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ   ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ   ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ   ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤ... περισσότερα...
Θερμά συλλυπητήρια στον Ι. Ποντίκη, 28/9/2022 15:44
 Τα μέλη  Ε.Ε. της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ εκφράζουν τα  θερμά τους συλλυπητήρια στο μέλος μας κ. Γιάννη Ποντίκη την οικογένεια του,  για την απώλεια του αγαπημένου του πατέρα.   Η κηδεία του εκλιπόντος θα γίνει αύριο Πέμπτη στις 13.30 στο 3ο Νεκροταφείο της Νικαίας... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (27.9.2022), 27/9/2022 16:39
   Αύριο η κλήρωση του Κυπέλλου       Η κλήρωση των αγώνων του Κυπέλλου της Γ΄ Φάσης θα διεξαχθεί αύριο Τετάρτη 28/9/2022 και ώρα 17.00 στα γραφεία της Ένωσης.   Στην κλήρωση θα συμμετάσχουν οι 23 ομάδες που προκρίνονται από την Β΄ Φάση και οι 3 ομάδες της Γ΄ Εθνικής.   Θα κληρωθούν 10 ζευγάρια, ενώ 6 ομάδες θα περάσουν χωρίς αγώνα στην ... περισσότερα...
iek alfa

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/10/2217:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ)
2.ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή02/10/2214:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/10/2216:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4.ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/10/2216:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
5.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/10/2216:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/10/2216:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
7.ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/10/2217:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/10/2217:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
9.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο01/10/2217:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
10.ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/10/2217:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
11.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο01/10/2217:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
12.ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/10/2216:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/10/2216:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
14.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/10/2216:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.